Шановні Відвідувачі, Замовники, Партнери!

Інформуємо Вас, що компанія Дверной Дозор поступово відновлює свою діяльність.  З 24.05.2022 року буде розпочато прийом замовлень.

Магазин с виставочними зразками буде працювати 2 рази на тиждень Вівторок/Субота з 10-00 до 14-00 (або по домовленості)

  • Прорахунок замовлень буде здійснюватися з 10-00 до 17-00 години.
  • Пошта для прорахунку замовлень: dozor2605@gmail.com
  • Запуск замовлень в роботу можливий тільки по 100% передоплаті, під час військових дій.

Ми маємо всі документи, рахунки, форми оплати. Працюємо з 2004 року. Нам довіряють свої квартири, будинки тощо. Ми пишаємося своєю бездоганною, безпечною для Вас роботою! Ми працюємо для Вас! Улюблені Харків’яни, улюблене місто Харків!

Термін виготовлення замовлень, та їх доставку уточнюйте при укладанні договору, але не менше 14/20 робочих днів (залежить від замовлення та наявності комплектуючих).

У час військового стану, просимо враховувати можливість затримок комплектуючих. За непередбачених обставин або руйнування будівлі у Вас, місця заміру і т.д, просимо в договорах вказувати другу адресу доставки та додатковий телефон.

Термін зберігання виробів на виробництві не більше 30 діб, при неможливості зв’язатися із замовником, потім вироби будуть доставлені на другу вказану адресу без встановлення. Перед виїздом в умовах воєнного стану, просимо в обов’язковому порядку зателефонувати та домовитися про зустріч за адресою: м. Харків, Салтівське шосе,49 Дверной Дозор.

За телефонами: 095 614 92 00 / 095 308 41 25

З Повагою та побажаннями Всім: Миру! Добра! Злагоди! Слава Україні!